Bionic protseduuri- ja doonoritoolid

Bionic protseduuri- ja doonoritoolid

Bionic protseduuri- ja doonoritoolid on tuntud oma hea kvaliteedi ja ilusa disaini poolest. Tootevalikus on 3 erinevat mudelit rohke lisavarustusega. Kõik toolid on saadaval erinevates värvitoonides (standard on hall), samuti on võimalik valida kahevärviline tool. Standardis on peatugi, käetoed, jalapedaal kiireks Trendelenburgi asendisse liigutamiseks ja lukustusega rattad. Kõikide toolide isteosa laius on 60cm.

Bionic toolide tippmudel on ComfortLine, mille 5 mootorit võimaldavad elektriliselt reguleerida tooli kõrgust, seljatuge, jalaosa, jalatuge ning selja- ja jalaosa samaaegset liikumist. Lisaks on võimalik ühe nupuvajutusega viia tool nullasendisse. ComfortLine tooli kogupikkus horisontaalasendis on 220cm ning kandevõime 240kg. 
Kõige populaarsem Bionic toolide mudel on UniversalLine, mille 4 mootorit võimaldavad elektriliselt reguleerida tooli kõrgust, seljatuge, jalaosa ning selja- ja jalaosa samaaegset liikumist. Jalatoe reguleerimine on mehaaniline. Lisaks on võimalik ühe nupuvajutusega viia tool nullasendisse. UniversalLine tooli kogupikkus horisontaalasendis on 215cm ning kandevõime 180kg.
Bionic toolide baasmudel on BasicLine, mille 2 mootorit võimaldavad elektriliselt reguleerida istmeosa ning selja- ja jalaosa samaaegset liikumist. Jalatoe reguleerimine on mehaaniline ning tooli kõrgus on fikseeritud (60cm). BasicLine tooli kogupikkus horisontaalasendis on 215cm ning kandevõime 180kg.

Lisavarustuses on transfusiooni käetoed, käepide (tooli lükkamiseks), paberirullihoidja, plastikkatted jalaosale ja -toele, tilgajala kinnitus, tilgajalg, LED lamp lugemiseks jpm.

Täpsema info saamiseks võta ühendust: