Capsa Healthcare meditsiinilised kärud

Capsa Healthcare meditsiinilised kärud

Capsa Healthcare meditsiinilised kärud on funktsionaalsed, kvaliteetsed ja modernse disainiga. Meditsiiniliste kärude valikusse kuuluvad järgmised kärud: Procedure, Treatment, Critical Care, I.V. Therapy, Med/Surg ja Isolation. Kõik nimetatud kärud on sisult samad, erinevus on värvilahenduses. Erandiks on Isolation käru, mis on kollane ja millel puudub lukustussüsteem. 
Tootevalikus on 3 erineva kõrgusega (91cm, 100cm, 110cm) meditsiinilised kärud. Sahtlite konfiguratsiooni saab tellida vastavalt kliendi soovidele. Standardis on kitsad (7cm) sahtlid seest tühjad, kesmistel (16cm) ja suurtel (25cm) sahtlitel on sees 2 vertikaalset eraldajat.

Kõikide meditsiiniliste kärude puhul on võimalik valida kolme erineva lukustussüsteemi vahel:
a) core lock - käru on võtmega lukustatav;
b) keyless - lihtne koodlukk, ilma LCD ekraanita, võimalik programmeerida kasutajatele 5 erinevat koodi, klaviatuuril ainult 5 numbrit;
c) auto-relock - koodlukk, kärul LCD ekraan, võimalik programmeerida koodid 99 kasutajale, käru kasutust on võimalik hiljem arvutist jälgida.

Lisavarustuse valik on väga lai - erinevad karbikud, prügikast, kindakarbi hoidja, väljatõmmatav lisapind kirjutamiseks, defibrillaatori alus, tilgajalg, tööpinna kaitse, hapnikuballooni hoidja jpm.

Täpsema info saamiseks võta ühendust: