Telesis Bio BioXp® 3250 tööjaam ("geeniprinter")

Telesis Bio BioXp® 3250 tööjaam ("geeniprinter")

BioXp® 3250 seade on täisautomaatne sünteetilise bioloogia tööjaam, mis võimaldab ehitada DNA kloone, raamatukogusid, genoome, geene, geenifragmente ja RNA konstrukte lihtsalt, kiirelt ja turvaliselt.

Enam ei pea nädalate kaupa laboriteenuste järele ootama või käsitsi tööpingil geene sünteesima. Telesis Bio geenisünteesi portfelliga väheneb molekulaarbioloogia töövoogude sünteesimise aeg nädalast ja kuust päevade ja tundideni.

Telesis Bio annab teadlastele vahendid, mida on vaja sünteetilise DNA kiireks ja turvaliseks kujundamiseks, kodeerimiseks ja loomiseks. See täisautomaatne geenisünteesi platvorm võimaldab ehitada kuni 32 keerukat konstruktsiooni (300-7000 aluspaari vahel) koos fragmentide ja vektoritega vähem kui 21 tunniga. Unustage plasmiidide käsitsi ettevalmistamised ja sünteesige transfektsioonivalmis DNAd, mille kogused ületavad 8μg. BioXp® võimaldab sünteesida de novo geenikonstrukte koos järjestuse muudatustega, kiirendades vaktsiinide ja bioloogiliste ainete arendust.

Telesis Bio pakub raamatukogu valmistamise teenuseid, Gibson Assembly® reagente ja SARS-CoV-2 täielikku sünteetilist reference materjali koos T7 promootori ja SARS-CoV-2 sünteetilise RNA kontrolliga. Samuti liigutakse NGS-i töövoo ettevalmistamissüsteemidesse, olles DNA oligonukleotiidide sünteesimises sekveneerimise jaoks oma valdkonnas eesotsas.

Gibson Assembly® meetod, mille on loonud Telesis Bio kaasasutaja ja Tehnoloogia osakonna peadirektor, Daniel G. Gibson (PhD), on kuldstandardiga molekulaarne kloneerimismeetod ja võimaldab mitmete DNA fragmentide ühendamist geenide ja genoomide ehitamiseks ühe ainsa, isotermilise reaktsiooniga. Gibson Assembly® meetodit saab teha töölaual või BioXp® -süsteemis kiirelt ja lihtsalt ainult nupule vajutusega. BioXp®-süsteemi ja valdkonna standardse Gibson Assembly®-i meetodi loojad kiirendavad Telesis Bio edusamme personaalmeditsiini, antikehade väljatöötamise, vaktsiinide väljatöötamise, bioloogiliste ainete, jm valdkonnas.

Artiklid:

Kuula: 

Telesis Bio tooted

Rohkem infot leiad: BioXp 3250

 

Täpsema info saamiseks võta ühendust:

  • Sigrit Pikkuus

    Molekulaarbioloogia ja immunoloogia tootejuht

    Mob: 5554 9460
    sigrit@diamedica.ee