Weyer soojendusvoodid/elustamislauad

Weyer soojendusvoodid/elustamislauad

Weyer soojendusvoodid/elustamislauad on loodud vastsündinute parimaks hoolitsuseks, võimaldades läbi viia väga erinevaid protseduure. Sõltuvalt mudelist on soojendusvooditel kas madratsialune soojendus, infrapunasoojendi või mõlemad. Infrapunasoojendi on pööratav, soojuskiirgus jaotub ühtlaselt üle kogu lamamispinna. Geelmadrats on lamatistevastane ja soojeneb väga kiiresti. Lamamispinda on võimalik kiiresti soovitud nurga alla kallutada, samuti on külgseinad ühe käega alla klapitavad. Käru külge on võimalik paigaldada riiul, 2 sahtlit, hapnikuballoon, infusioonivarras jne. Kõrguse reguleerimine toimub elektriliselt jalapedaali abil, mida saab paigaldada nii käru küljele kui jalutsisse. Seadmel on nii visuaalsed kui helilised alarmid.
   
Weyer soojendusvoodid/elustamislauad jagunevad kahte seeriasse - Variotherm ja Thermocare.
1. Variotherm mudelid sobivad nii uuringuteks, elustamiseks kui intensiivraviks. Variotherm KCE mudelil on nii madratsialune soojendus kui infrapunasoojendi, Variotherm C mudelil on ainult infrapunasoojendi.
2. Thermocare mudelid on loodud eelkõige soojendusvooditeks. Thermocare KCE (pildil) mudelil on nii madratsialune soojendus kui infrapunasoojendi. Thermocare K mudelil on ainult madratsialune soojendus.

Lisavarustuses on riiulid, sahtlid, infusioonivarras, hapnikuvarustus, aspiraator, Apgar-taimer jpm.

Täpsema info saamiseks võta ühendust: