T2 Biosystems

T2 Biosystemsi missiooniks on päästa elusid ja parandada tervishoidu, andes kliinikutele võimaluse kiiremini patsiente ravida.

Sepsis võtab igal aastal rohkem elusid kui rinnavähk, eesnäärmevähk ja AIDS kokku. T2 Biosystems on keskendunud sepsisest tingitud surmajuhtumite likvideerimisele, töötades välja vahendeid, mis aitavad tuvastada kõige tavalisemaid ja surmavamaid sepsist põhjustavaid patogeene kiiremini kui kunagi varem. Kiirus on sepsise juhtimisel kriitiline.

Mida kiiremini saavad patsiendid tõhusat ravi, seda paremad on ravitulemused ning seda tõenäolisem on patsientide ellujäämine. Veelgi enam, vereringe infektsioonide varajane sihipärane ravi võib takistada sepsise tekkimist üleüldse.

T2 vereanalüüsid annavad tulemusi juba 3 kuni 5 tunni jooksul. Ainsaks teiseks viisiks liigispetsiifilise diagnoosi kindlakstegemiseks on verekultuur, mis võib võtta aega 1 kuni 5 päeva. Koostöös kogu maailma haiglatega on T2 Biosystems tehnoloogia ainulaadsel positsioonil, et anda tohutu löök sepsisele ja sadadele tuhandetele eludele, mis sellel igal aastal kulub.

T2Bacteria® ja T2Candida® paneelid (CE-IVD) töötavad automatiseeritud T2Dx® aparaadiga. Need on esimesed ja ainsad FDA ja CE heakskiidu saanud vereanalüüsid, mis tuvastavad sepsist põhjustavad patogeenid ilma verekultuuri tulemusi ootamata. Kuna haiglad jätkavad T2 tehnoloogia kasutuselevõttu, kujutab see paradigma muutust, mis võib traagilise ja potentsiaalselt välditava alternatiivi asemel viia tuhanded patsientid koju pere juurde.

Nende nime kohta: T2 tähistab veemolekulide reaktsiooni mõõtmist magnetväljade juuresolekul. Seda mõõdab nende T2MR-tehnoloogia ja see on ende ettevõtte nime inspiratsiooniks.

Tooted

Haiglatele > Seadmed

Haiglatele > Tarvikud

Haiglatele > Sisustus

Haiglatele > Vereteenistus

Laboritele > Sünteetiline bioloogia

Laboritele > Biokeemia

Laboritele > Hematoloogia

Laboritele > Immunoloogia

Laboritele > Molekulaarbioloogia

Molekulaardiagnostika
Reaktiivid

Laboritele > Patoloogia

Laboritele > Kiirtestid

Laboritele > Mikrobioloogia

Mikroobide samastamine

Laboritele > Üldlaboriseadmed ja -tarvikud

Perearstile > Tarvikud

Perearstile > Kiirtestid

Perearstile > Seadmed

Veterinaaria > Laborisse

Veterinaaria > Kliinikusse

Tööstus > Seadmed

Tööstus > Tarvikud

Tööstus > Reaktiivid

Täpsema info saamiseks võta ühendust: