T2 Biosystems

T2 Biosystemsi missiooniks on päästa elusid ja parandada tervishoidu, andes kliinikutele võimaluse kiiremini patsiente ravida.

Sepsis võtab igal aastal rohkem elusid kui rinnavähk, eesnäärmevähk ja AIDS kokku. T2 Biosystems on keskendunud sepsisest tingitud surmajuhtumite likvideerimisele, töötades välja vahendeid, mis aitavad tuvastada kõige tavalisemaid ja surmavamaid sepsist põhjustavaid patogeene kiiremini kui kunagi varem.

Mida kiiremini saavad patsiendid tõhusat ravi, seda paremad on ravitulemused ning seda tõenäolisem on patsientide ellujäämine. Veelgi enam, vereringe infektsioonide varajane sihipärane ravi võib takistada sepsise tekkimist üleüldse.

T2 vereanalüüsid annavad tulemusi juba 3 kuni 5 tunni jooksul. Ainsaks teiseks viisiks liigispetsiifilise diagnoosi kindlakstegemiseks on verekultuur, mis võib võtta aega 1 kuni 5 päeva.

T2Bacteria® ja T2Candida® paneelid (CE-IVD) töötavad automatiseeritud T2Dx® aparaadiga. Need on esimesed ja ainsad FDA heakskiidu  saanud vereanalüüsid, mis tuvastavad sepsist põhjustavad patogeenid ilma verekultuuri tulemusi ootamata.

Tooted

Haiglatele > Seadmed

Haiglatele > Tarvikud

Haiglatele > Sisustus

Haiglatele > Vereteenistus

Laboritele > Patoloogia

Laboritele > Molekulaarbioloogia

Laboritele > Mikrobioloogia

Mikroobide samastamine

Laboritele > Immunoloogia

Laboritele > Üldlaboriseadmed ja -tarvikud

Laboritele > Hematoloogia

Laboritele > Biokeemia

Laboritele > Kiirtestid

Perearstile > Kiirtestid

Perearstile > Tarvikud

Perearstile > Seadmed

Veterinaaria > Laborisse

Veterinaaria > Kliinikusse

Tööstus > Seadmed

Tööstus > Tarvikud

Tööstus > Reaktiivid

Täpsema info saamiseks võta ühendust: