Heinemann Modula Mini LOR töökoht

Heinemann Modula Mini LOR töökoht

Heinemann Modula Mini LOR töökoht on kompaktne ning sobib väikestesse protseduuriruumidesse. Töökoha korpus on tsingitud terasest ning põhi roostevabast terasest. Pealispinnad on antibakteriaalselt töödeldud ning on kergesti puhastatavad ja desinfitseeritavad. Värvivalikus on 20 erinevat tooni.
Standardvarustusse kuuluvad elektrooniline juhtpaneel, pöörlev õlg erinevate töövahendite hoidmiseks, integreeritud peeglisoojendi (ventilaatoriga), täielikult avanevad ning vaikselt sulguvad sahtlid ning jäikade endoskoopide desinfitseerimispesad.
LOR töökoht komplekteeritakse vastavalt kliendi soovidele. Vaatamata väikestele mõõtmetele saab Modula Mini töökohale paigaldada väga erinevat lisavarustust. Lisavarustuses on muuhulgas pealamp (nii fiiberoptilise kaabliga kui kaablita mudel) koos hoidikuga, monitori hoidik, aspiratsioonisüsteem (nii manuaalse kui loputussüsteemiga variant), kõrvaloputussüsteem, suruõhusüsteem, valgusallikad (nii LED kui halogeen), painduvate endoskoopide desinfitseerimispesad jpm.

Täpsema info saamiseks võta ühendust: