Likamed SENSA protseduuritoolid

Likamed SENSA protseduuritoolid

Likamed SENSA protseduuritoole iseloomustavad funktsionaalsus ja kvaliteet. Tootevalikus on 4 erinevat mudelit, millele on võimalik juurde valida erinevat lisavarustust. Kõikide toolide standardvärv on hall või pastelne sinine, kuid soovi korral on võimalik valida teisi polstri värvitoone. Standardis on peatugi, käetoed, Trendelenburgi asendi elektriline reguleerimine ja lukustusega rattad. Kõikide toolide kogupikkus horisontaalasendis on 227cm (võimalik valida ka lühike versioon - 205cm), isteosa laius 60cm ning kandevõime 200kg.

Start - elektriline selja- ja jalaosa reguleerimine, lisana saab juurde valida elektrilise kõrguse reguleerimise (56-78cm), standardis kõrgus fikseeritud (60cm). Jalatoe reguleerimine on mehaaniline.
Base - elektriline selja-, jala- ja istmeosa reguleerimine, lisana saab juurde valida elektrilise kõrguse reguleerimise (56-78cm), standardis kõrgus fikseeritud (60cm). Jalatoe reguleerimine on mehaaniline.
Evolution - elektriline selja-, jala- ja istmeosa reguleerimine, lisana saab juurde valida elektrilise kõrguse reguleerimise (56-78cm), standardis kõrgus fikseeritud (60cm). Jalatoe reguleerimine on mehaaniline, kuid lisana saab valida elektrilise reguleerimise. Käetugede kõrgust on võimalik reguleerida.
Premium - elektriline kõrguse (56-78cm), selja-, istme-, jalaosa ning jalatoe reguleerimine. Käetugede kõrgust on võimalik reguleerida ning rattad on kesklukustusega.

Lisavarustuses on käepide (tooli lükkamiseks), paberirullihoidja, plastikkatted jalaosale ja -toele, tilgajala kinnitus, tilgajalg, LED lamp lugemiseks jpm.

Täpsema info saamiseks võta ühendust: